Galeria ArtDeco – niepowtarzalne prezenty – rękodzieło i unikatowe upominki. Prezentujemy szeroki wybór upominków takich jak między innymi rękodzieło wykonywane jedynie w naszej pracowni. Wszystkie produkty

posiadają nasz certyfikat autentyczności, przez co masz gwarancję, że kupujesz produkt, który jest całkowicie unikatowy i nie jest dziełem masowej produkcji. Nasze rzemiosło nadaje się doskonale zarówno na prezent jak również jako stylowe i jednocześnie całkowicie funkcjonalne uzupełnienie domowej stylistyki. Wszystko dzięki temu, że wiele naszych produktów nadaje się do codziennego użytku, a nawiązuje stylem do klasyki czy stylu retro.

ArtDeco to produkty robione ręcznie, z największą dbałością o szczegóły i przywiązaniem szczególnej wagi do używanych materiałów. Te są najwyższej klasy, a finalny produkt jest nie tylko niezwykle stylowy, ale również wytrzymały. 

Szeroka oferta Firmy Ruschke

12.Lipiec.2016
Zabawne figurki na prezent

Przedstawiamy figurki wykonane z metalu. Metaloplastyka w naszym warsztacie to nie jedynie ciężkie rzemiosło i codzienna praca, ale również wiele doskonałej zabawy czego owocem są te właśnie figurki. To rozmaite zabawne figurki, przedstawiające często śmieszne sceny.

Na pewno osoba obdarowana taką figurką będzie rozbawiona. To unikatowe produkty. Nie ma w naszej kolekcji dwóch takich samych. Wszystkie one są niepowtarzalne, przez co wręczając komuś taki prezent masz pewność, że prezent ten na zawsze pozostanie unikatowy i wyjątkowy.

Osoba ta nie znajdzie nawet łudząco podobnego produktu na rynku. Nasza pracownia również do wszystkich oferowanych przedmiotów wręcz certyfikat autentyczności, byś był pewien, że otrzymana figurka jest produktem autentycznym i unikatowym. 

Szeroka oferta Firmy Ruschke

Ilość zdjęć: 1

DODAJ KOMENTARZ
 

KONTACT

 +48 600 240 800

e-mal: andrzej.ruschke@gmail.com

 Powered by: www.cdx.pl