Urlop 2020

Informuję że w dniach od 30.07.2020 – 16.08.2020 będzie przerwa urlopowa w związku z czym nie będą przyjmowane i realizowane zamówienia.
Pozdrawiam
Andrzej Ruschke

Galeria wyjątkowych przedmiotów !

Powstała z myślą o pięknych i oryginalnych przedmiotach. To miejsce, gdzie znajdziesz unikalne pamiątki w stylu retro, czy vintage, dzięki którym każde pomieszczenie zyska niepowtarzalny klimat. Znajdziesz u nas także wyroby autorskie polskiego rękodzieła z spersonalizowaną dedykacją, prawdziwe perełki, które idealnie nadają się na prezent dla bliskiej Ci osoby oraz do ozdoby wnętrza mieszkania, domu czy też firmy! 

Sprawdź najnowsze zapowiedzi

Plandeki zabezpieczające w sytuacjach kryzysowych

Wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe plandeki zabezpieczające. Stosowane w sytuacjach kryzysowych, takich jak ulewne deszcze lub powodzie.

Plandeki ochronne mają wiele zastosowań. Z ich pomocą można tymczasowo zabezpieczać uszkodzone dachy, ściany i okna. Plandeki zabezpieczające nadają się również do budowania tymczasowych schronień dla ludzi, zwierząt oraz sprzętu. Mogą być rozpięte pomiędzy drzewami, słupami lub naciągami na linkach.

Plandeki nie przepuszczają wilgoci, a ponadto są odporne na działanie promieni UV. Dostępne w stonowanej kolorystyce, ułatwiają kamuflaż i nie rzucają się nadmiernie w oczy.

Dla zwiększenia ich wytrzymałości, wszystkie plandeki mają wzmacniane krawędzie poprzez zgrzewanie materiału. Dodatkowo, posiadają fabrycznie wykonane oczkowanie. Okucia ułatwiają rozpinanie plandek bez ryzyka uszkodzenia materiału.

Śmieszne metalowe figurki z grawerem

Urodziny, imieniny, a może inna okazja. W ciągu całego roku mamy wiele możliwości, aby wręczyć komuś prezent. Jeśli nie wiesz co może nim być, polecamy śmieszne metalowe figurki z grawerem.

Każda z nich to wyjątkowe i unikalne dzieło sztuki. Powstają one z kunsztem i dbałością o detale. Zachwycają bogactwem wzorów i precyzją wykonania. Do produkcji naszych metalowych figurek wykorzystujemy najwyższej jakości stopy metali.

Aby podnieść ich atrakcyjność i wartość sentymentalną, każda z figurek może zostać ozdobiona tabliczką z indywidualnie grawerowaną treścią. Może być na niej umieszczona dedykacja, imię i nazwisko, data lub dowolnie inna treść.

Śmieszne metalowe figurki z grawerem to pomysł na prezent, który powinien sprawić radość każdej osobie, która ją otrzyma. Bez względu na wiek, płeć i zainteresowania. Dostępne w wielu modelach, pozwalają znaleźć te najlepsze dla obdarowanego.

Zapoznaj się z parametrami technicznymi i nowymi projektami…

Laski dla seniorów zrobione z najlepszych materiałów

W pewnym wieku trudno wyobrazić sobie samodzielne chodzenie. Problemy zdrowotne, możliwość utraty równowagi i inne dolegliwości sprawiają że laski dla seniorów są jednymi z najważniejszych przedmiotów, bez których nie wychodzą z domu. Jeśli mają Państwo w rodzinie lub znają osobę, która również potrzebuje laski do chodzenia, polecamy nasze produkty.

Samodzielnie projektujemy i zajmujemy się produkcją lasek dla seniorów. Każda z nich jest ręcznie wykonywana z użyciem najbardziej wytrzymałych materiałów. Jest to niezwykle ważne, ponieważ taka laska musi przenosić naprawdę duże obciążenia i dobrze sobie rodzić na każdym podłożu.

Wykonujemy laski o dowolnych rozmiarach, zakończone zdobionymi okuciami z metalu. Każda laska może mieć inny wygląd, nawiązując do preferencji i gustów osoby, której zostanie podarowana. To bardzo dobry pomysł na prezent dla każdego seniora, bez względu na okazję.